SEAN PAUL FANCLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEAN PAUL FANCLUB

SEAN PAUL FAN SITESI

AnasayfaKapı*GaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sean paul röportaj

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

sean paul röportaj Empty
MesajKonu: sean paul röportaj   sean paul röportaj Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 12:37 pm

15 yıl önce ne yapıyordun?
S.P-okulu yeni bitirmiştim ve Kingston da bir bankada kasa operatörü olarak çalışıyordum. akşamları müzik yapıyor, söz yazıyor, dans ediyordum. Su polosu ve yüzme antremanlarına gidiyordum. yaklaşık 18 yaşındayım ve 24 saat hayattaydım.

--1991 den bu yana gelişen en önemli olay ney sence??
SP- şarkı sözü yazmayı öğrenmem. 1994 e kadar tam bir şarkı yazamadım. sadece nakaratlar felan yazıyordum fakat 1994 te ciddi olarak müzik yapmaya başladım. Jeremy Harding le bağlantı kurmam benim için çok önemliydi. o, benim Jamaikadaki ilk hit şarkımın yapımcılığını yaptı. "Baby Girl".. Daha sonra annemi otel yöneticiliği kursuna gitmem için ikna ettim, eğer ben müzikte kariyer yapabilseydim, annem benden vazgeçebilirdi, ama şimdi benimle gurur duyuyor..

-- 15 li yaşlarında olanlara ne tür öğüt vermek istersin??
SP- Hayat bir hediye "Life is a gift" onu harcamayın. Geleceğe şekil verecek güç sizde. Eğer Dünyada beğenmediğiniz birşey varsa onu siz değiştirebilirsiniz. Öncelikle dünyanın değerini bilmeleri gerek, bunu öğrenmek gençlik için çok önemli.

--Touch Magazin in doğumgünü partisindesin ne içiyorsun?
S.P -"Hennessey and Red Bull to make me get psycho" (Breakout Sözü) - Bir Nitro Juice Ismarladım...

-Bize ne hediye getirdin?
S.P -Sizi iyi hissettirecek ve parti havasına sokacak şeyleri 15 tane dansçı kız, her üyeye 1 tane

-Hangi hediyeleri seversin
S.P-Adamım ben dansçı kızları severim ama beni doyuracak ve yıkayacak ateşli bir kızla birlikte olmak isterim..

--15 Yaşındayken ne yapıyordun?
S.P -Dancehall müziği yapan Shabba Ranks ve Ice Cube dinlerdim. Anneme sinemaya gidiyorum derdim ama gizlice Downtown Kingstona sokak dansı yapmaya, esrar satıcılarının yanına giderdim.

--Son 15 Liranla (£) ne yapmak isterdin?
S.P -Biraz esrar alırdım ve bana sadık olan arkadaşlarıma ısmarlardım

--Pastadaki mumlara üflüyorsun dileğin nedir?
S.P- Birliktelik, barış ve adil dünya... dünya yönetiminde bozulmalar var , özellikle jamaicada suç oranı iyice arttı.

alıntırıdr!

emegı gecenlere tskler...
http://seanpaul.niceboard.net

sean paul röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sean paul biyografi